The irreproachable - EDP 100ml

220,00 €
su PVM Pristatymas per 1-5 d.d.

(Princesės Dianos kvapas)

Viršutinės natos: neužmirštuolių, lelijų ir morkų sėklų akordai

Vidurinės natos: pastelinės rožės sublimacija

Bazinės natos: muskusas, ylang ylang

Kiekis
Paskutinė prekė

L'irréprochable – aristokratiškas aromatas, įkvėptas nepamirštamos damos, širdžių princesės, legendos.

Tai kvapo duoklė nepriekaištingam moteriškumui, kurio pėdsakais dvelkia aristokratiškumas, geras skonis, perduotas iš motinos dukrai.

Pačioje Londono sostinės širdyje, prestižinėje Oksfordo gatvėje, vaikštinėja ši moteris, kuri atrodo tokia santūri, bet tokia pasitikinti savimi. Be jokios abejonės, tai jos skiriamasis bruožas. Daugialypė asmenybė; vienu metu subtili ir ekscentriška, nepažeidžianti tam tikrų jai primestų elgesio taisyklių.

Jos dabar jau legendinė aura sušildė 80-uosius ir 90-uosius metus, žaisdama moteriškumo korta, nesuvaržyta, bet tokia nepaprastai rami. Šis anglų turtas buvo toks žavus, kad norėjome, jog jis tęstųsi amžinai.

Su l'irréprochable mes tampame ja ir esame užburti šios ikonos mėgstamiausių gėlių.

Ant odos l'irréprochable primena išskirtinį šios damos modernumą, kartu atskleisdamas trapumo ir jausmingumo užuominą.

Kvapas, kuris palieka mus be žado, sukurtas suintriguoti tuos, kurie trokšta teisėtai tyrinėti sudėtingus šios kultinės damos aspektus.

Vien jos paminėjimas sukelia švelnią melancholiją, iškeldamas į paviršių tai, ką ji kadaise skleidė. Į britų karališkąją šeimą įsiveržia šviežumo gūsnis, o ji įkvepia savo laisvės troškimu.

Olfaktorinis moters, užkariavusios anglų ir viso pasaulio širdis, portretas.

Įsivaizduokite grakštų žavumo pėdsaką aplink sublimuotą neužmirštuolės akordą, tikros meilės užuovėją nuo užmaršties. Įsivaizduokite pudros, muskuso, nekaltosios lelijos, pastelinių rožių debesį. Tai tarsi svajoti apie tobulą, rusvo veido moterį ir purkšti ją ant savęs.

Princesė Diana – praeityje, bet L'irréprochable – dabartyje, suvokiama kaip jos antrininkė, sesuo dvynė, tokia panaši į ją.

irreproachable

Charakteristikos

Produkto kiekis
100ml
Kilmės šalis
Prancūzija
Sudėtis
Alcohol Denat, Parfum ( Fragrance ), Aqua ( Water ), Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Eugenol, Cinnamyl, Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Limonene.

Specifinė nuoroda

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Jums taip pat gali patikti

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Log in instead arba Atstatyti slaptažodį