La Creme yeux - akių zonos kremas "Vandenyno pastaptys"

84,00 €
84,00 €
su PVM Pristatymas per 1-5 d.d.

Šis senėjimą lėtinantis akių srities kremas skirtas atstatyti akių kontūrą ir sumažinti raukšleles aplink akis. Jo sudėtyje yra 3 patentuoti jūrų aktyvieji ingredientai, 3 tipų hialurono rūgštys ir daugiafunkcinis kompleksas. Neįtikėtina šio kremo tekstūra tonizuoja viršutinį akies voką ir atveria žvilgsnį, išlygina raukšleles, mažina tamsius ratilus bei paburkimą po akimis. Kremo tekstūra sukuria idealų matinį pagrindą, ant kurio puikiai dengiasi makiažas. 

Kiekis

Poveikis akių kontūrui: drėkinimas, švytėjimas, viršutinio ir apatinio vokų sutvirtinimas, raukšlių, paburkimo, pigmentacijos ir patamsėjusių ratilų mažinimas.

Jūsų akys tampa pastebimai jaunesnės ir žvalesnės 

Naudojimas

Nedidelį kremo kiekį tepkite ir švelniai įmasažuokite kiekvieną rytą ir vakarą paakių zonoje, įskaitant ir išorinius vokų kraštus, kur dažniausiai atsiranda raukšlelių:

  1. Apatinio akies voko išlyginimas
  1. Išorinių vokų kraštų masažavimas formuojant aštuonetą
  1. Viršutinio akies voko išlyginimas

Odos tipas: Tinka visiems odos tipams.  

Aktyvieji ingredientai: Daugiafunkcinis kompleksas, Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, Collagenage 72®, Azijinė centelė (Centella asiatica), Pylawhite®, Baikalinė kalpokė (Scutellaria baicalensis), Cell Guard HSP®, Vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis, Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, Aqua Chrono

THV234

Charakteristikos

Produkto kiekis
15ml
Kilmės šalis
Prancūzija

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
2022-10-29

?

Vienas geriausių paakių kremų! Dabar man tai ir 2in1! Šį paakių kremą aš naudoju kartu vakare ir lūpoms. Tai toks man atradimas! ?Apart to, kad paakių zonoje sumažėjo smulkios erzinančios raukšlelės, ką pastebėjau pusmečio bėgyje naudojant šį kremą, bet lūpoms tai taip pat viena man iš geriausių “kaukių”. Atsitiktinai vieną vakarą ant lūpų užtepiau, kai buvo per daug užkabina kremo pakiams. Ryte lūpos buvo kai po kažkokios terapijos. Dabar tai neatsiejama vakaro rutina.

Jums taip pat gali patikti

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Log in instead arba Atstatyti slaptažodį