Le Serum - veido serumas "Vandenyno paslaptys"

164,00 €
su PVM Pristatymas per 1-5 d.d.

THALION paskyrė 5 metus tyrimams šiam serumui sukurti. Tai aukštos kokybės naujos generacijos 100% jūrinės kilmės aktyvieji ingredientai, kurie veikdami kartu vienu metu patobulina visus senėjimo požymius. 

Trys patentuoti aktyvūs ingredientai ir trys hialurono rūgštys veikia kartu ir išvien pripildo odą nauju gyvybingumu.

Serumas yra efektyvus ir malonus naudoti, susiliedamas su epidermiu suteikia aktyvių ingredientų prabangą.

Ženkliai sumažėja raukšlės, jos tampa užpildytos, oda pasidaro glotni, o veidas tiesiog švyti.

Kiekis

Veikimas

Oda atgimsta iš naujo dėka jame esančių 3 patentuotų jūrinių aktyvių ingredientų,

Išsamus kovos su senėjimo požymiais atsakymas, kuris kovoja su odos senėjimo priežastimis ir pasekmėmis: išglotnintos raukšlės, stangri oda, pigmentinės dėmės išnykusios ir veidas šviesus.

Atkurtas odos natūralus jaunatviškumas, veidas atrodo gražiai ir skaisčiai kaip niekad.

 

Naudojimas

Sušildykite serumo lašelius tarp rankų ir tepkite ant kaklo, skruostų ir kaktos. Siekiant geresnio serumo prasiskverbimo, naudokite “Vandenyno paslapties” techniką:

1 – Patempkite veido odą: krumplių pagalba atlikite sukamuosius judesius nuo centro į išorę (ant kaklo, veido kontūrų, skruostikaulių ir kaktos).

2 – Stimuliuokite mikrocirkuliaciją: patapšnokite pirštų pagalvėlėmis per visą veidą ir kaklą 10 sekundžių. 

 

Aktyvieji ingredientai: Collagenage 72, HSP (šiluminio šoko baltymų) ląstelių apsauga, Pylawhite®, Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, Vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis, Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, Lift System, Mikro-peptidai, Azijinė centelė

THV231

Charakteristikos

Produkto kiekis
30ml
Kilmės šalis
Prancūzija

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
2022-10-29

Best of best!!!

Kadangi naudoju jau ne vienerius metus galiu 100% patvirtinti, kad serumo ir kremo kombinacija veido odą padarė gerokai geresnės būklės netgi sakyčiau sau nepriekaištingą. Bet patvirtinti galiu tik ilgainiui naudojant ir nekeičiant linijos aš pasiekiau norimo rezultato. Anskčiau aš kovojau su smulkiomis raukšlelėmis nuolat kažko ieškodama, keičiau viena po kitos kosmetiką tikėdamasi stebuklo ir galiausiai taip atsitiktinai išsikabinusi už šio ženklo šios linijos, ir panaudojusi vieną buteliuką po kito pamačiau veide sau patinkančius rezultatus.

Jums taip pat gali patikti

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Log in instead arba Atstatyti slaptažodį